Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Життя як вишите полотно

23.12.21, 08:42

У бібліотеці-філіалі №10 відбулася презентація виставка вишитих картин Наталії Бойко «Краса створена нитками». Наталія Григорівна довгі роки працювала завідуючою бібліотеки-філіалу №10, а на пенсії знайшла відраду в вишивані картин: «В наш далеко непростий час часто виникає бажання відмежуватися від життєвих проблем та негараздів. Таке заспокоєння кожен отримує по своєму. Складна художня вишивка є унікальним тому прикладом. Нитка до нитки, хрестик до хрестика – і на полотні оживають квіти, пейзажі, люди, картини минулого та майбутнього, фантазійні мотиви».

Роботи вражають тонкістю та детальністю. Неймовірні світи, немов оживають в яскравих лініях ниток. Відчувається, що картини зроблені з натхненням та любов’ю. Чимало користувачів залишаються в захоплені від представлених вишитих картин пані Наталії, обов’язково зупиняючись біля них хоча б на хвилину.

«Я отримую величезне задоволення від творчості, від тихої кропіткої роботи. Кожен може знайти відраду в улюбленому занятті. Моя особиста – вишивання, книга, тиша вранішньої природи, краса нашого світу. Бажаю всім знайти своє особисте захоплення!», - зазначає Наталія Григорівна

Ознайомитися з вишитими картинами можна в читальному залі бібліотеки-філіалу №10.

Всі новини
План роботи
17.01.2022 – 23.01.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія