Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Підступні «Неперевіршені задачі»

20.12.21, 10:02

Школярі-третьокласники завітали до бібліотеки-філіалу №4, щоб відпочити від самостійних і контрольних робіт, тестів та уроків взагалі. Заморилися… Розважити наших юних читачів легкими, веселими і захоплюючими історіями вже не вдається… Їм би жахастиків! Та пострашніше! Або ж щось новеньке-цікавеньке!

Дякуючи крутезним дитячим письменникам Сашку Дерманському та Дмитру Кузьменко (Кузьку Кузякіну) нам вдалося школяриків заінтригувати, протестувати їх знання, уважність та й довести, що математика, насправді, - це не тільки цифри, формули та задачі на N-кількість дій. Вправно рахувати вони і так вміють! А от збірка «Неперевіршені задачі» - це ще та перевірка!

Яскраві й привабливі персонажі задач захопили дітвору настільки, що вже й мови не було про «нецікаву математику». Сміху й веселощів додали ілюстрації Олександра Шатохіна, кожен малюнок якого - шедевр!

Звичайно ж, не так легко розгадувалися, прийшлося «поподумати», перечитувати декілька раз та ніхто не пропонував зазирнути в кінець книги. Зрозуміло, що там відгадки. Діти запропонували свій варіант. «Наша Надія Вадимівна все знає,» - бадьоро заявив Матвійко. І тест на найкращого математика класний керівник пройшла «на відмінно»!

Отже, новенька книга «Неперевіршені задачі» здобула найбільшу нагороду читачів: «Книжечка веселенька й цікавенька!».

Так, задачам властиві яскраві і привабливі персонажі, веселі історії та захоплюючі пригоди, завдяки чому діти читають їх на одному диханні, думають, розгадують.

Розслабитися книга не дасть. Але не забувайте, що «неперевіршені задачі» - дуже підступна забавка. Чи вам до снаги їх перевіршити? Спробуйте! Книга чекає вас у бібліотеці.

Всі новини
План роботи
15.08.2022 – 21.08.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія