Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

19.01.22, 08:40

З тарілкою смажених зелених помідорів

Відома американська письменниця, сценарист і актриса Фенні Флегг народилася і виросла в передмісті Бірмінгема, штат Алабама в простій родині. З дитинства була великою фантазеркою, любила слухати казки і сама складала продовження історій. У школі в неї виявилася дислексія - порушення процесу читання.

19.01.22, 08:32

Книжковий дивограй нових надходжень

Безмежне задоволення нашим читачам приносять нові книги, які надійшли до бібліотеки-філіалу №12. Це радість для всіх, як для бібліотекарів, так і для дітей та дорослих користувачів. Працівники бібліотеки підготували книжкові виставки нових надходжень в різних відділах бібліотеки: «Немає нічого сучаснішого за хорошу книжку», «Калейдоскоп новеньких книг» та провели огляд нових надходжень «Ці книги варті читання».

19.01.22, 08:06

Цікаво, пізнавально та весело на бібліотечному вікенді

Весело було на бібліотечному вікенді, який зібрав шанувальників книги і добрих друзів бібліотеки-філіалу №7.

18.01.22, 14:25

Музичні та поетичні мотиви на короленківській садибі

Зимового вихідного дня творче об’єднання «Коло» презентувало в музеї В.Г.Короленка музично-поетичну програму з романтичною назвою «Серце зоряного птаха»

18.01.22, 09:47

День народження Сніговика

З приходом зими все стає схожим на чарівну казку. Як тільки на вулиці випадає сніг дітвора, а інколи й дорослі ліплять зі снігу сніговиків. У дворах, на дитячих майданчиках з’являються цілі родини сніговиків, всі вони ошатні, модні, кумедні. Адже головний зимовий герой крім Діда Мороза – це Сніговик. Але чому ж саме 18 січня прийнято називати Днем Сніговика? Про це розкажуть працівники сектору соціокультурної діяльності центральної бібліотеки.

18.01.22, 09:44

Форум психологів-практиків «Сучасна панянка. Яка вона?»

Сучасна жінка. Яка вона? Впевнена, розумна, компанійська, інтелігентна, вихована… здатна поєднувати в собі розум, жіночність, грамотність. Чи можливо це? Відповідь на це питання шукали присутні на форумі психологів-практиків «Сучасна панянка. Яка вона?», який відбувся в центральній бібліотеці . Було цікаво, пізнавально, весело.

18.01.22, 09:40

Крістофер Робін і всі, всі, всі

Знаменитий англійський письменник і драматург Алан Александер Мілн здобув світове визнання завдяки іграшковому ведмежаткові Вінні-Пухові. 18 січня 2022 року виповнюється 140 років від дня народження Алана Мілна, з цієї нагоди бібліотека-філіал №12 пропонує до вашої уваги літературну годину “Крістофер Робін і всі, всі, всі”.

18.01.22, 09:38

Триває прийом робіт на Щорічну міську премію імені Панаса Мирного

Усі матеріали на здобуття Премії до 15 квітня поточного року надсилають за адресою: м. Полтава, вул. Панаса Мирного, 54 (Полтавський літературно-меморіальний музей Панаса Мирного), тел. 59-68-53, 59-69-08, email: panas_mirny@ukr.net

Ознайомитися з положенням можна тут!

18.01.22, 09:37

Книги в головних ролях: юні журналісти в гостях у бібліотеки

Промоція книг та читання в інформаційному просторі – надзвичайна нагода для бібліотек прорекламувати себе і свої послуги. Особливо приємно, коли до такої справи долучається активна та креативна молодь.

17.01.22, 17:02

Новий рік почався з перемог для колективів ЦКД ПМТГ

15 січня відразу два пісенних колективи Центру культури та дозвілля взяли участь у Проєкті «Битва хорів». Заслужений ансамбль пісні і танцю України «Лтава» ім.В.Міщенка та ансамбль народної пісні «Коза-Дереза». Активні та співучі – вони завжди у вирі всіх вокальних подій.
Сторінки:  
План роботи
17.01.2022 – 23.01.2022
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія