Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

12.05.21, 09:05

Віддавати людям — милосердна ціль

У світі не існує неважливих професій. Кожна корисна праця приносить результат. І, мабуть, однією зі значущих професій є професія медика. Лікар, медсестра - це ті люди, що в силу своєї професії допомагають іншим.

12.05.21, 09:01

Європейське мистецтво

Що являє собою мистецтво «взагалі»? У найзагальнішому значенні мистецтвом називають майстерність, продукт якої приносить естетичне задоволення.

11.05.21, 14:13

Відео ролик про роботу Полтавської дитячої музичної школи № 3 ім. Б. Гмирі на карантині «Ми і батьки наших учнів»

Весна… Карантин… Незважаючи на складні умови нашого часу, навчання триває. Викладачі докладають максимум зусиль для того, щоб зберегти зацікавленість дітей заняттями музикою: проводять онлайн уроки, лекції, концерти та презентації.

Батьки шанують працю педагогів та висловлюють свою подяку за цей нелегку працю та любов до дітей.

11.05.21, 10:25

«Рай влітку» — так називав свою садибу Панас Мирний

Полтавський літературно-меморіальний музей Панаса Мирного чекає на гостини полтавців та гостей міста.
З 08 травня музей Панаса Мирного знову готовий зустрічати відвідувачів.
Музей діє відповідно до вимог "жовтої зони" карантину.

11.05.21, 09:32

Запрошуємо на майстер-клас!

В зв’язку з вимогами сучасності коло партнерів бібліотеки весь час поповнюється, але ж впродовж тривалого часу добрим другом та надійним партнером бібліотеки-філіалу №5 є Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського. Адже бібліотеки та музеї мають схожі завдання пов’язані з вивченням, збереженням, використанням та популяризацією культурних потреб суспільства та збагаченням духовного потенціалу народу.


11.05.21, 09:30

Словопошуки: Віктор Неборак

Віктор Неборак: сучасний український поет, прозаїк, літературознавець, перекладач та есеїст. Один із співзасновників літугрупування Бу-Ба-Бу, учасник майстерні «Пси святого Юра». Автор поетичних збірок «Бурштиновий час» (1987), «Літаюча голова» (1990), «Alter Ego» (1993), «Розмова зі слугою» (1994), «Епос про тридцять п’яту хату» (1999), «Введення у Бу-Ба-Бу» (2001), «Літостротон» (2001), «Вірші з вулиці Виговського» (2009) та автор… незавершеного роману «Пан Базьо та решта». Сьогодні, 9 травня, Віктор Неборак святкує свій день народження.

11.05.21, 09:25

Поетичні струни Івана Малковича

10 травня Іван Малкович святкує 60 річний ювілей. Він – селянин за походженням, народився в селі Нижній Березів Косівського району Івано-Франківської області в селянській родині. За фахом – музикант (скрипкове відділення Івано-Франківського музичного училища ім. Д. Січинського) і мовознавець (філологічний факультет Київського університету імені Тараса Шевченка ). Поет – за покликанням, бо вірші талановитий хлопчина почав писати ще в шкільному віці. Уже тоді приходив до редакції обласної молодіжної газети, несміливо відчиняв двері й тихо казав: «А я вірш приніс... Написалося!».
Сторінки:  
План роботи
10.05.2021 – 16.05.2021
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті