Засідання літературно-мистецького об’єднання «Творчий ковчег Полтави»
З нагоди Дня міста на меморіальній Садибі І. Котляревського відбулось засідання літературно-мистецького об’єднання «Творчий ковчег Полтави», який об’єднав навколо себе сучасних відомих поетів і музикантів. Хедлайнером творчого об’єднання є відома поетеса і журналістка Наталія Жовнір.
Цього святкового дня на зустріч з митцями завітало багато полтавців та гостей міста.
Зі словом-вітанням до гостей звернулась старший науковий співробітник музею Валентина Скриль.
Вона привітала всіх присутніх з днем міста та з Днем шанованих у християнському світі Святих Петра і Павла, адже перша літописна згадка про Полтаву пов’язана саме з цим днем.
На святковому вечорі свої поетичні освідчення в любові до рідного міста дарували гостям Наталія Жовнір, Олена Никифоренко, Катерина Левадна та лауреат премії імені І.П. Котляревського Юлія Стиркіна.
Окрасою зустрічі були перлини музичного мистецтва у віртуозному виконанні талановитого саксофоніста Віктора Перетятька, пісенні номери у виконанні відомого барда Ігоря Нікітіна та Людмили Костенко. Перейнявшись атмосферою, учасники заходу і самі залюбки долучались до музичної програми, підспівуючи музикантам.