Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Я люблю тебе, море!


У травні виповнилося 7 років з часу заснування клубу «Творчий ковчег «Полтава».
З цієї нагоди в читальній залі бібліотеки-філії №2 Центральної бібліотеки ПМТГ відбулося святкове зібрання учасників клубу. Присутні згадували історію створення своєї творчої спільноти та провели тематичний захід під назвою «Я люблю тебе, море!».


Поети клубу мають чимало віршів, присвячених морю. Сьогодні, коли можливість вирушити у відпустку до омріяного берега недосяжна, з особливою ностальгією лунали спогади про мирний час, про українські моря — Азовське та Чорне.


У виконанні Наталії Жовнір прозвучали вірші: «Морська акварель», «Політ над океаном», «Дивовижний вечір біля моря», «Курортний сезон», «На морі штиль» та інші твори з авторських збірок «Кольоровий експрес» і «Кавові вірші». Також свої поезії читали Сергій Старих, Олег Шапошніков, Олена Никифоренко, Катерина Левадна, Ганна Верховцева.


У цей нелегкий для країни час клуб «Творчий ковчег» дарує людям душевну підтримку, відволікає від негативу. Творчість, наповнена щирістю, та затишне камерне спілкування наповнюють серця теплом і надією — це справжнє духовне рятівне коло.
Таким чином триває популяризація сучасної української поезії, розкривається багатство і краса української мови.
Під час заходу присутні переглянули відеопрезентацію «Я люблю тебе, море!», підготовлену працівниками бібліотеки на основі фотоматеріалів Наталії Жовнір.


А чи можна уявити навіть найцікавіший відпочинок без книжки? Звісно, ні! У читальному залі бібліотеки на відвідувачів чекає тематична полиця «Літо. Книга. Море» — справжня скриня літературних скарбів.
Тож не зволікайте і потіште себе новими книгами та враженнями!