Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Веселі пригоди Топчика й Жуйчика у бібліотеці


На канікулах до юних читачів бібліотеки-філії №4 Центральної бібліотеки Полтавської МТГ завітали дитяча письменниця Галина Пустовгар та творча команда мережі супермаркетів ТА-ДА, яка безпосередньо має полтавське коріння.
Полтавська казкарка розповіла дітям про своє домашнє завдання-пропозицію: написати дитячу книгу, де героями будуть бегемотик Топчик і динозаврик Жуйчик - корпоративні герої мережі супермаркетів TA-DA!


«Мені хотілося зробити цю книжку не тільки розважальною й пригодницькою, а ще і пізнавальною», - ділилася думками Галина Пустовгар про свою книгу «Пригоди Топчика і Жуйчика на Дикому Заході».


Допитливі читачі хотіли знати все і про життя казкарки, і про пригоди її казкових героїв, і про її всі книги взагалі. Що читає сама авторка? Про її творчі плани? Як можна навчитися «бути казкаркою»?


Щаслива й усміхнена Галина Пустовгар «відбила атаку питань», задовольнивши цікавість дітей.
Разом з героями книги вирушили на Дикий Захід. Присутні, познайомившись із героями казки Аделіною, її братом Марком та Топчиком і Жуйчиком поринули думками у далеку Америку. Дикий Захід, пустелі, прерії, ковбої, ранчо… Розбійники, пригоди, змагання. Цікаво? Так. Але й трохи боязко (інколи й дуже страшно!), коли повинен прийняти сміливе рішення. А інколи вдатися до хитрощів, використовуючи знання.


Разом з героями книги мандрували, «шукали золото», намагалися підказати героям, щоб ті не потрапити в пастку.
А ще займалися магією! Не повірите: маленького динозаврика перетворили на великого динозавра Жуйчика. Та він добрий, веселий і привітний.
Радості дітей не було меж! Жуйчик приніс торбинку із золотими монетами. Хочеш монету – відгадай вікторину (якщо уважно слухав розповідь-мандрівку).


На завершення зустрічі – подарунки для всіх! Веселі й енергійні руханки із Жуйчиком, обійми, розмови з дитячою письменницею, фотосесія, повітряні кульки.


Через такий формат зустрічей творчий тандем ТА-ДА й нашої бібліотеки хочуть донести до дітей цінності добра та справжньої дружби й показати, що веселі ігри, заняття спортом та живе спілкування з друзями цікавіші за віртуальну переписку та комп’ютерні ігри.