Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Романи, які підтримують вогник надії. Зустріч з Оленою Кузьміною


У бібліотеці-філії №4 Центральної бібліотеки Полтавської МТГ відбулася зустріч із письменницею-фантасткою Оленою Кузьміною, авторкою романів «Проєкт «Лабіринт» та «Морок над містом».


Олена Кузьміна - сучасна українська письменниця, талановита графічна дизайнерка та співавторка подкасту «Пішли писати», випускниця курсу «Litosvita» та лавреатка конкурсу «Коронація слова». Окрім письменства Олена займається підприємництвом та грає у плейбек-театрі «Під зонтом».
Саме рукопис роману «Проєкт «Лабіринт» був відзначений на конкурсі «Коронація слова» у номінації «Вибір видавництва «Фабула».
Книги Олени Кузьміної - це не лише власні видані твори, але й публікації у збірках оповідань.


Її історії реальні й нереальні водночас. Ніби ми серед героїв її книг, і вони є тут, у нашому житті. Далеко не казкові сюжети: її герої вимушені балансувати між світами у круговерті життя, яке створили не вони.


Будьте готові: романи Олени Кузьміної далеко не теплі. Вони сповнені боротьби й небезпек, а також іронії. Легкої, ледь помітної.
Сюжети створені майстерно: читач не встигає оговтатися від одних подій, як потрапляє у вир інших.


Романи Олени Кузьміної справді є нескінченними історіями. Вони не закінчуються з останньою сторінкою, бо продовжують існувати й розвиватися в читацькій уяві. Так і сьогоднішня зустріч розбурхала, зігріла, спонукала до роздумів, спілкування й читання книг.


Найбільше розмов на зустрічі було навколо роману «Морок над містом», який вийшов у 2023 році.
Спілкуючись з чарівною, усміхненою оптимісткою Оленою Кузьміною, не складалися деякі пазли. Чому фентезі? Чому морок? Чи може бути він світлий? Чи завжди є вибір у житті? Чи можна побороти морок у собі? Чи є вихід із лабіринту?
Запитань було багато. Вибрати переможця було важко. Як прокоментувала сама гостя: «Ваші мудрі, кольорові, розумні, змістовні запитання в моєму серденьку».


Щира й відкрита пані Олена ділилася своїми думками, планами, бажаннями допомогти юним талантам.
Сьогоднішнє спілкування - це тільки початок історії під назвою «Фентезійний світ Олени Кузьміної».