«Мати – це весь світ, що був і буде»
Мами загиблих героїв взяли участь у виставковому проєкті управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради до Дня матері «Мати – це весь світ, що був і буде».
Сама ідея виникла ще у січні цього року під час відкриття виставки заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, дослідниці традиційної вузлової ляльки Наталії Свиридюк. Адже з давніх-давен мотанки вважаються родинними оберегами українців. Такі ляльки уособлюють собою єднання сімейних зв’язків поколінь.
У березні розпочалася робота: обговорення концепції, створення образів для учасниць, пошук локацій, фотографів і візажистів, декілька днів фотозйомок – і нарешті ми презентуємо наш проєкт.
Безумовно, одним із найбільш хвилюючих і відповідальних моментів став пошук матерів загиблих захисників України, які б погодилися взяти участь у цьому проєкті. Щира вдячність пані Юлії Рябусі, яка одразу ж запевнила, що це надзвичайно потрібна та важлива справа, і стала активним координатором проєкту.
Дякуємо та доземно вклоняємося кожній мамі наших героїв!
Обпалені війною, але з гарячим серцем, великою внутрішньою силою, вірою та героїзмом українські мами! Кожна з вас здійснила подвиг, виховавши своїх дітей-патріотів!
Немає нічого сильнішого за мамину молитву і немає любові вищої і жертовнішої за материнську: довічної, непідкупної, істинної.
Шана і вдячність вам!
Щира подяка професіоналам, які відгукнулися та долучилися до проєкту. Це:
- фотографи: Аліна Біленька, Ігор Свіколкін, Ольга Мозок та Ксенія Цуканова;
- візажисти: Вікторія Жирова, Ганна Будущева-Довгаль, Надія Кузнєцова.
Локації:
- Полтавський літературно-меморіальний музей В.Г. Короленка;
- Музей - садиба І.П.Котляревського;
- Полтавський літературно-меморіальний музей Панаса Мирного.
Дякуємо всім, хто допомагав та долучився.
Все буде Україна!