До музею В.Г.Короленка у новому році завітали учні школи № 5
У перші дні нового року Полтавський літературно-меморіальний музей В. Г. Короленка з радістю приймав юних відвідувачів — учнів загальноосвітньої школи № 5 міста Полтави. Візит було організовано за ініціативи й супроводу вчителя Світлани Дмитрівни Скирти. Під час зимових канікул школярі мали чудову нагоду поєднати відпочинок із пізнавальним дозвіллям. Діти побували на екскурсії що дозволило їм дізналися більше про життя і творчість Володимира Галактіоновича Короленка.
Відбувся також творчий майстер-клас із виготовлення новорічної іграшки. Кожна дитина із захопленням працювала над власним виробом, проявляючи фантазію та креативність, а створені іграшки стали приємними святковими сувенірами на згадку про відвідування музею.
Цього дня зимова погода напрочуд сприяла гарному настрою. Школярі із задоволенням фотографувалися біля веселого сніговика, милувалися засніженим музейним подвір’ям, а також знайомилися з улюбленицею гостей — музейною кішечкою Златою, яка традиційно викликає щирі усмішки в дітей і дорослих.
Візит до музею став для учнів яскравою подією зимових канікул, наповненою новими знаннями, творчістю та позитивними емоціями.
Щиро дякуємо вчителю Світлані Дмитрівні за організацію та супровід учнів, а також директору школи № 5 Бутко Ярославі Сергіївні — за сприяння у проведенні цього пізнавального й творчого заходу. Сподіваємося на подальшу співпрацю та нові зустрічі у Музеї В. Г. Короленка.