Безбар’єрність — це про людяність!
У бібліотеці-філії №11 Центральної бібліотеки Полтавської МТГ відбулася інформгодина «Що таке безбар’єрність?».
Про поняття «безбар’єрності», що включає в себе забезпечення рівних прав та можливостей для всіх людей, юним користувачкам книгозбірні розповіла зав. бібліотекою Євгенія Данилець.
Діти подивилися тематичну презентацію. На конкретних прикладах їм пояснили як правильно взаємодіяти з різними людьми, чого варто уникати у спілкуванні та як створювати повагу й комфорт у щоденних ситуаціях.
При цьому було використано слайди про: «Людину, яка користується колісним кріслом», «Людину з порушенням слуху», «Людину, яка має темну шкіру», «Людей, які мають значно вищий або нижчий зріст», «Людей, які мають значно більшу або меншу масу тіла» тощо.
Метою інформгодини було донести дітям, що безбар’єрність починається з кожного із нас, із наших сьогоднішніх дій відносно інших людей. Вони мають знати, що: можна запропонувати допомогу, але не наполягати; необхідно говорити з повагою, бо слова важливі; не треба сміятися з чужих особливостей і, навпаки, необхідно ставати на захист, якщо когось ображають.
А найголовніше, що діти мають усвідомити, це те, що кожен із нас може робити світ комфортнішим і добрішим вже зараз!