Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Зразковий колектив декоративно-прикладного мистецтва "Барви" Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Р.Кириченко

Колектив декоративно-прикладного мистецтва «Барви» був створений у 2013 році на базі відділу декоративно-ужиткового мистецтва Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко. Керівник колективу – викладач відділу Кучерук Ярослава Вікторівна. Учасниками колективу були понад 100 учнів відділу декоративно-ужиткового мистецтва віком від 5 до 15 років. На даний час склад колективу налічує 50 чоловік.

Колектив "Барви" – активні учасники культурно-мистецького життя школи, міста, області, країни. Вони повсякчас беруть участь у різноманітних виставках, мистецьких святах, пленерах, конкурсах. Організовують власні виставки, майстер-класи. Також у буремні часи сьогодення діти регулярно малюють та надсилають свої малюнки і листи воїнам, беруть активну участь у благодійних ярмарках, виставках, роботи учнів були подаровані матерям загиблих воїнів.

Особливістю творчої роботи колективу «Барви» є поєднання традиційних народних технік виконання та композиційних рішень в різних видах декоративно-ужиткового мистецтва з мистецькими тенденціями сьогодення. Завдяки цьому картини, панно, інсталяції, виставки цікаві сучасникам, водночас відображають красу мистецтва, яке передавалося з покоління в покоління.

Цілеспрямованість, згуртована робота у колективі приносять не тільки задоволення від спілкування та творчих пошуків, а і конкретні результати та визнання, що підтверджується багаторазовими перемогами у конкурсах, дипломами, грамотами, подяками.

← Назад до списку колективів

План роботи
26.02.2024 – 03.03.2024
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія