Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Зразковий хореографічний колектив "Юнона" Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко

Керівник колективу - Сітежник Алла Леонідівна.

Заснований у 1998 році під назвою «Краплинки». Але згодом колектив перейменували, і він отримав нову назву «Юнона».

В колективі займається понад 60 дітей (від 6 до 15 років).

Колектив став єдиною сім`єю однодумців, які прагнуть досягти високого рівня професіоналізму, якнайбільше отримати знань, хоча і знають, що це нелегка праця відчути, а головне оволодіти всією красою руху. Тому постійно та впевнено вивчають: класичний танець, народно – сценічний та естрадний танець, займаються гімнастикою.

Колектив постійно оновлює свій танцювальний репертуар новими хореографічними постановками, де відбувається гармонійне злиття та об`єднання музики, руху та костюму. Діти завжди раді кожному концертному виступу, мають велике бажання приймати участь у фестивалях та конкурсах, і тому колектив веде активну концертну діяльність усіх запропонованих культурно – масових заходах, прагне мати творчі знайомства та зв`язки з іншими колективами, і тому по мірі можливостей приймає участь у фестивалях та конкурсах.

В 2004 році за вагомий внесок у розвитку культури українського народу, високий художній рівень та виконавську майстерність хореографічному колективу «Юнона» присвоєно звання «Зразковий».

← Назад до списку колективів

План роботи
27.11.2023 – 03.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія