Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Зразковий хореографічний колектив «Пірует» Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв»

Хореографічний колектив «Пірует» був створений у 1996 році під керівництвом Олевської Тамари Володимирівни. В 2004 році колективу було присвоєно звання «Зразкового». Сьогодні колектив налічує близько 100 дівчат та хлопчиків віком від 6 до 16 років.

Колектив «Пірует» - це єдина міцна сім’я, спілка однодумців, де кожен учасник прагне стати краще, підвищити свій рівень і створити умови для підвищення рівня майстерності колективу в цілому. Невичерпна енергія дітей, постійна підтримка з боку батьків, досвід, професіоналізм та ентузіазм керівників сприяють тому, щоб професійний рівень команди зростав і вів до гармонійного поєднання руху, музики і костюма.

С 2001 року колектив почав виїздити на концерти і фестивалі в різні міста України та закордон, де неодноразово ставав дипломантом та лауреатом престижних премій. Цю практику збережено і до сьогодні. «Пірует» знають не лише в Україні, у нього є прихильники і друзі в Угорщині, Болгарії, Польщі, Латвії, Грузії, Італії.

У 2016 році колектив дав великий сольний концерт з нагоди 20-ти річчя заснування колективу. Спеціально до ювілею була створена постановка хореографічної вистави «Чарлі і шоколадна фабрика» по мотивам однойменної повісті Рояльда Даля, у якій приймали участь усі учні колективу. Концерт складався з двох відділень, загальною тривалістю дві з половиною години. У другому відділенні були продемонстровані найкращі постановки з репертуару колективу. Родзинкою концерту став гімн колективу.

← Назад до списку колективів

План роботи
29.05.2023 – 04.06.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія