Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Оркестр баяністів та акордеоністів Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко

Керівник – Мисан Костянтин Леонтійович та Цимбаревич Марина Борисівна.

Оркестр баяністів та акордеоністів існує з 1970 року. Керівниками колективу були: Амельохін В.М., Крятенко В.О., Сорока І.М., Зайцева Н.П., Чухрай О.І.

До складу колективу входять учні відділу народних інструментів. Навчально-творчий процес забезпечує умови для розвитку творчих здібностей, опанування спеціальними знаннями, уміннями та навичками, виховання ціннісних орієнтацій, інтересів, смаків, потреб, формування здатності сприймати та інтерпретувати твори мистецтва.

Принцип організації роботи оркестру баяністів та акордеоністів – формування складу відповідно до вікових та виконавських особливостей учасників.

Репертуар для оркестру керівники вибирають високохудожній і стилістично різноманітний. Це твори К.М’яскова, Є.Дербенка, В.Зубицького, Н.Бендсона, П. Макконена.

Активна конкурсно-фестивальна діяльність колективу сприяє максимальному розкриттю творчого потенціалу учнів, високому рівню виконавської майстерності, стає постійним джерелом натхнення, спонукає до створення сучасних композицій музичного народного виконавства, відзначена нагородами конкурсів різних рівнів.

Оркестр баяністів та акордеоністів є неодноразовим переможцем міжнародних і всеукраїнських конкурсів, а також постійний учасник у міських і шкільних концертах та заходах.

← Назад до списку колективів

План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія