Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Танцювально-спортивний клуб «Альянс» Центру культури та дозвілля

Керівники: Панасюк Наталія Володимирівна, Жиров Олександр Анатолійович.

Однією з найпоширеніших форм проведення вільного часу серед дітей шкільного віку є заняття спортивними бальними танцями, які поєднують у собі засоби музичного, пластичного, спортивно-фізичного, етичного й художньо-естетичного розвитку та освіти. Серед танцювальних колективів МБК цей вид хореографічного мистецтва активно розвиває танцювально-спортивний клуб «Альянс», який розпочав свою діяльність у 1998 р., проте сучасну назву «Альянс» отримав у 2001 р. З перших днів роботи основними завданнями ТСК «Альянс» є задоволення духовних потреб, розвиток творчих здібностей та уподобань дітей і молоді у галузі танцювального мистецтва, формування практичних умінь і навичок, виконавської майстерності та формування гармонійно розвиненої особистості.

Керівники колективу Наталія Панасюк та Олександр Жиров постійно працюють над підвищенням рівня танцювального мистецтва своїх вихованців. Їх кропітка робота не проходить безслідно, про що говорять чисельні перемоги вихованців колективу на всеукраїнських та міжнародних фестивалях і конкурсах.

З метою популяризації танцювального мистецтва серед різних верств населення колектив є організатором традиційних Всеукраїнських змагань зі спортивних бальних танців «Кубок Полтавщини».

Репертуар колективу налічує безліч цікавих постановок та композицій, які стають окрасою всіх міських заходів та розважальних програм. Але на цьому колектив не зупиняється і продовжує покращувати особисті здобутки і радувати глядачів і шанувальників власним мистецтвом. Ми віримо, що найбільші досягнення колективу ще попереду!

Налічує 41 вихованця від 4 років.

← Назад до списку колективів

План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія