Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Спортивно-танцювальний клуб «Ювента» Центру культури та дозвілля

Демочко Ольга Миколаївна – керівник колективу, тренер з акробатичного рок-н-ролу і диско, суддя національної категорії з акробатичного рок-н-ролу. Тренерський склад СТК «Ювента» – професіонали своєї справи, котрі пройшли безліч майстер-класів у різних тренерів України та всесвітньо відомих хореографів.

Свою діяльність колектив розпочав у 2003 році і з роками перетворився на величезний танцювальний клуб з безліччю стилів.

«Ювента» нині займається розвитком сучасних танцювальних стилів, є членом двох Всеукраїнських громадських організацій. Одна – «Федерація бугі-вугі, рок-н-ролу і лінді-хопу України», яка розвиває такий вид спорту, як акробатичний рок-н-рол. Друга – «Асоціація сучасного та естрадного танцю України», що розвиває диско, хіп-хоп, хаус і т. д. Наразі в колективі займається близько 80 осіб, працює більше 10 груп різних вікових категорій і танцювальних напрямків.

Спортивно-танцювальний клуб «Ювента» – один з провідних колективів України в галузі сучасного танцю. Серед вихованців клубу – чемпіони України в різних номінаціях, переможці та призери турнірів з акробатичного рок-н-ролу і сучасних танцювальних напрямків, чемпіони світу з сучасного танцювального спорту, кандидати та майстри спорту України з акробатичного рок-н-ролу.


Наразі в колективі займається 65 осіб, працює більше 10 груп різних вікових категорій(від 3 до 18 років) і танцювальних напрямків.

Tik-Tok: @yuventa_plt

Inst: https://instagram.com/yuventa.dance.poltava?utm_medium=copy_link

← Назад до списку колективів

План роботи
27.11.2023 – 03.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія