Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Колективи Ретро-клубу Центру культури та дозвілля

Клуб історично-бального танцю «Полонез» заснований у 2006 році та на даний момент нараховує 32 учасники. В його репертуарі полонези, польки, менуети...

Керівник – Сотник Людмила Олександрівна.

Ансамбль народного танцю «Панянка» заснований у 2015 році, нараховує 8 учасників. Учасники колективу опановують танці народів світу.

Керівник – Сотник Людмила Олександрівна.

Танцювальний клуб «Сеньйори» заснований у 2005 році та нараховує 22 учасники. В репертуарі – класичні спортивно-бальні танці.

Керівник – Гусєв Сергій Петрович.

Клуб аргентинського танго «Браво-Данс» заснований у 2006 році та налічує 6 учасників. У клубі ведуться індивідуальні заняття з аргентинського танго. Регулярно проводяться мілонги для всіх бажаючих.

Керівник – Лукошко Зоя Федорівна.

Головне надбання клубів за період їх функціонування – продовження активного віку пенсіонерів, розвиток та підтримка творчих здібностей людей поважного віку.

Колективи Ретро-клубу ЦКД ПМТГ беруть активну участь у творчому житті міста: вони часті гості Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці, концертних програм до Дня міста, Дня пам’яті та примирення, Дня людей похилого віку.

← Назад до списку колективів

План роботи
27.11.2023 – 03.12.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія