Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Зразковий аматорський колектив оркестру баяністів-акордеоністів «Іntermezzo» Полтавської дитячої музичної школи №3 імені Б.Гмирі

Колектив існує з 1969 року. З 1997 року очолює колектив – Асауленко Тетяна Панасівна.

Колектив щорічно приймає участь у звітному концерті школи як у повному складі, так і окремими групами, ансамблями малих форм (дуети, тріо, квартети, молодша група оркестру – ансамбль «Капітошка»).

2015 року оркестр акордеоністів-баяністів ДМШ №3 імені Бориса Гмирі здобув звання «Зразковий аматорський колектив".

Серед оркестрантів чимало солістів лауреатів міських, обласних, регіональних та всеукраїнських конкурсів та фестивалів. Кожного року склад учасників поповнюється учнями молодших класів, які з часом стають гідною зміною для випускників. Виростають, вдосконалюють виконавські навики гри, розвивають свій музичний хист та найкращі людські якості разом з колективом. Збагачують свій життєвий світогляд і музичні вподобання.

У репертуарі колективу твори композиторів різних країн та жанрів, класичні твори, музика до мультфільмів та кіно, обробки народних пісень та танців, твори сучасних композиторів.

Переклади та адаптування творів для концертних та конкурсних виступів, навчальний репертуар для конкретного складу колективу виконані керівником колективу - Асауленко Тетяною Панасівною. Сольні партії фортепіано у редакції Сукач Тетяни Вікторівни.

Колективне музикування надає можливість дітям розширити музичний світогляд, навчитись спілкуванню не тільки зі своїми близькими друзями а й людьми різного віку і різних інтересів. Учні вчаться співпрацювати, разом досягати поставленої задачі.

← Назад до списку колективів

План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія