Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Фестивалі, конкурси

Положеня про Відкритий фестиваль-конкурс фортепіанних та камерних ансамблів учнів мистецьких шкіл «Камерата» 2022


 • 63 Кб

 • 513 Кб

 • 71 Кб

 • 51 Кб

Положення про Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів мистецьких шкіл. Конкурс проводиться дистанційно

Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс "Барви Полтави" виконавської майстеності гри на народних інструментах учнів та викладачів мистецьких шкіл проводиться з метою популяризації мистецтва гри на народних інструментах та народної музики, збагачення культурних здобутків України, виявлення і підтримка талановитої молоді, реалізації творчого потенціалу юних обдарувань, удосконалення методики навчання гри на народних інструментах.

 • 36 Кб

Відкритий фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Візерунки народного танцю»

Фестиваль проводиться в рамках Міжнародного фестивалю «Полтавська Галушка» з метою формування у підростаючого покоління національної свідомості, любові до своєї історії та культури.

 • 272 Кб

Положення про Відкритий дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва імені Саші Путрі


 • 48 Кб

ПОЛОЖЕННЯ про Міський відкритий конкурс «Яскрава гоголівська палітра» — 2021 р. з нагоди дня народження М. В. Гоголя

Міський відкритий конкурс «Яскрава гоголівська палітра» з нагоди дня народження М.В.Гоголя (далі – Конкурс) проводиться з метою формування у підростаючого покоління національної самосвідомості, високих моральних цінностей громадянина України, виховання патріотизму, любові до своєї історії та культури, стимулювання та підтримки талановитої учнівської молоді.

 • 5 Мб

ПОЛОЖЕННЯ про Відкритий міський конкурс Етнічного натюрморту «Етнокласика: сучасне дихання» 2021р. для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання), студій

Мета Конкурсу - активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, поглибленого вивчення та популяризації культурної спадщини, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва; виявлення, стимулювання та підтримки юних талантів м. Полтави.

 • 6 Мб

ПОЛОЖЕННЯ про міський конкурс пленерного живопису «Туристичними стежками Полтави» для учнів мистецьких шкіл, студій 2021 рік

Мета Конкурсу – активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, поглибленого вивчення національної культурної спадщини, мистецтва та архітектури; виявлення, стимулювання та підтримка юних талантів м. Полтави. Завдання Конкурсу – розвиток навчальної професійної художньої освіти, формування художньо-образного та аналітично-чуттєвого сприйняття явищ, пошук талановитих дітей та сприяння їх професійному зростанню, вдосконалення навичок роботи на пленері, творче спілкування викладачів образотворчого мистецтва та учнів мистецьких шкіл, студій.

 • 5 Мб

Відкритий фестиваль-конкурс виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах «Полтавська битва»

Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «ПОЛТАВСЬКА БИТВА» виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

Організатор фестивалю – виконавчий комітет Полтавської міської ради, управління культури. Заснований 2009 році проходить щорічно в травні на базі ДМШ №1 імені П.І.Майбороди. Конкурс набув широкого розголосу в музичних колах не тільки міста та області, але і в інших регіонах України. Кількість учасників щороку зростає, адже бути призером досить престижно, фестиваль-конкурс Рішенням координаційної ради Міністерства культури України внесено до реєстру дитячих та юнацьких фестивалів, що проводяться на теренах України і враховуються атестаційними комісіями під час проведення атестації педагогічних працівників.
Конкурс проводиться з метою популяризації національного мистецтва, виявлення та підтримки талановитої молоді, реалізації творчого потенціалу юних обдарувань, обміну педагогічним досвідом, в рамках Конкурсу проводяться майстер-класи.
Під час проведення фестивалю-конкурсу, окрім самих конкурсних прослуховувань, проводяться майстер-класи, відкриті уроки.

 • 151 Кб

 • 150 Кб

 • 137 Кб

 • 134 Кб

 • 72 Кб

 • 144 Кб

Відкритий фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївни»

Відкритий фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївни» проводиться у жовтні на День народження Героя України, народної артистки України, повного кавалера ордену Княгині Ольги – Раїси Опанасівни Кириченко.
Проводиться фестиваль з метою популяризації, підтримки та розвитку вокально-хорового мистецтва, реалізації творчого потенціалу юних обдарувань, виявлення та підтримки талановитої молоді.
Показати світ талант приїздять солісти-вокалісти, вокальні ансамблі, хорові колективи з усієї України.
Організатор фестивалю – управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.

 • 25 Кб
План роботи
05.09.2023 – 12.09.2023
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті
Дія