Положення про Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів мистецьких шкіл. Конкурс проводиться дистанційно
Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс "Барви Полтави" виконавської майстеності гри на народних інструментах учнів та викладачів мистецьких шкіл проводиться з метою популяризації мистецтва гри на народних інструментах та народної музики, збагачення культурних здобутків України, виявлення і підтримка талановитої молоді, реалізації творчого потенціалу юних обдарувань, удосконалення методики навчання гри на народних інструментах.
393 Кб
35 Кб
34 Кб
357 Кб
21 Кб
Відкритий фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Візерунки народного танцю»
Фестиваль проводиться в рамках Міжнародного фестивалю «Полтавська Галушка» з метою формування у підростаючого покоління національної свідомості, любові до своєї історії та культури.
272 Кб
Положення про Відкритий дитячо-юнацький конкурс образотворчого мистецтва імені Саші Путрі
95 Кб
103 Кб
108 Кб
Положення про Міський відкритий конкурс «Яскрава гоголівська палітра»
Міський відкритий конкурс «Яскрава гоголівська палітра» з нагоди 210-ї річниці від дня народження М.В. Гоголя проводиться з метою формування у підростаючого покоління національної самосвідомості, високих моральних цінностей громадянина України, виховання патріотизму, любові до своєї історії та культури, стимулювання та підтримки талановитої учнівської молоді.
1 Мб
Положення про проведення міського конкурсу молодих виконавців
283 Кб
Положення про Міський конкурс етно-дизайну ескізу одягу «Етнокласика: сучасне дихання» для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання), студій 2020 рік
174 Кб
Положення про Міський конкурс пленерного живопису «Туристичними стежками Полтави» для учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання), студій 2020
180 Кб
Відкритий фестиваль-конкурс фортепіанних та камерних ансамблів «Камерата», 2020 рік
Конкурс проводиться щорічно у місті Полтава в приміщенні Полтавської ДМШ №3 імені Б.Гмирі. Організатор управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради, заснований фестиваль-конкурс у 2010 році.
Метою фестивалю-конкурсу є розвиток культурних зв’язків, творчого росту учнів та викладачів, пошук і підтримка молодих талантів, творчих колективів, сприяння популяризації камерної музики серед молоді.
Для багатьох маленьких виконавців це перша спроба випробувати свої творчі вміння на конкурсі. Під час проведення фестивалю-конкурсу, окрім самих конкурсних прослуховувань, проводяться майстер-класи та відкриті уроки.
215 Кб
Відкритий фестиваль-конкурс виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах «Полтавська битва»
Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «ПОЛТАВСЬКА БИТВА» виконавського мистецтва гри на духових та ударних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).
Організатор фестивалю – виконавчий комітет Полтавської міської ради, управління культури. Заснований 2009 році проходить щорічно в травні на базі ДМШ №1 імені П.І.Майбороди. Конкурс набув широкого розголосу в музичних колах не тільки міста та області, але і в інших регіонах України. Кількість учасників щороку зростає, адже бути призером досить престижно, фестиваль-конкурс Рішенням координаційної ради Міністерства культури України внесено до реєстру дитячих та юнацьких фестивалів, що проводяться на теренах України і враховуються атестаційними комісіями під час проведення атестації педагогічних працівників.
Конкурс проводиться з метою популяризації національного мистецтва, виявлення та підтримки талановитої молоді, реалізації творчого потенціалу юних обдарувань, обміну педагогічним досвідом, в рамках Конкурсу проводяться майстер-класи.
Під час проведення фестивалю-конкурсу, окрім самих конкурсних прослуховувань, проводяться майстер-класи, відкриті уроки.
151 Кб
150 Кб
137 Кб
134 Кб
72 Кб
144 Кб
Відкритий фестиваль-конкурс виконавської майстерності гри на народних інструментах «Барви Полтави»
Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Барви Полтави» виконавської майстерності гри на народних інструментах учнів та викладачів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).
Фестиваль-конкурс проходить щорічно в листопаді на базі ДМШ №2 імені В.І.Шаповаленка. Фестиваль набув широкого розголосу в музичних колах не тільки м. Полтави а й Полтавської області, а також в сусідніх областях та інших регіонах України.
Під час проведення фестивалю-конкурсу проходять конкурсні прослуховування, проводяться майстер-класи, відкриті уроки, нагородження переможців проходить на Гала-концерті з виступом кращих виконавців та ансамблів.
Рішенням координаційної ради Міністерства культури України фестиваль-конкурс внесено до реєстру дитячих та юнацьких фестивалів, що проводяться на теренах України і враховуються атестаційними комісіями під час проведення атестації педагогічних працівників.
На конкурсі представлені інструменти – баян, акордеон, домра, балалайка, гітара, бандура, цимбали. Ансамблі представлені самим різноманітним складом – дуети, тріо, квартети, квінтети, ансамблі великих форм з поєднанням інструментів.
162 Кб
151 Кб
140 Кб
148 Кб
159 Кб
Відкритий фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївни»
Відкритий фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва пам’яті Раїси Кириченко «Пісенні крила Чураївни» проводиться у жовтні на День народження Героя України, народної артистки України, повного кавалера ордену Княгині Ольги – Раїси Опанасівни Кириченко.
Проводиться фестиваль з метою популяризації, підтримки та розвитку вокально-хорового мистецтва, реалізації творчого потенціалу юних обдарувань, виявлення та підтримки талановитої молоді.
Показати світ талант приїздять солісти-вокалісти, вокальні ансамблі, хорові колективи з усієї України.
Організатор фестивалю – управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради.