Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Полтаві відбудеться концерт на честь “людини-оркестру”


17 березня о 18:00 у Центрі культури та дозвілля відбудеться концерт пам’яті Олега Шеременка — саксофоніста, аранжувальника та музиканта, якого колеги називали “людиною-оркестром” за його багатогранний талант і невичерпну творчу енергію.

Цей вечір стане музичною присвятою митцю, який залишив помітний слід у культурному житті Полтави та українській музичній спільноті.

На сцені виступлять друзі та колеги-музиканти Олега Шеременка. Вони виконають твори, що були важливими для митця, і разом зі слухачами згадають людину, для якої музика була справою життя.

Особливою частиною події стане благодійний збір донатів на створення документального фільму про життя і творчість Олега Шеременка. Організатори прагнуть зберегти історію музиканта та розповісти її ширшій аудиторії.

ВХІД - вільний донат

Організатори запрошують полтавців долучитися до вечора пам’яті, де музика звучатиме не лише як мистецтво, а як жива пам’ять про людину, яка вміла говорити з світом мовою саксофона.