Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

КП «Палац дозвілля»


Директор: Похилько Наталія Миколаївна

23 вересня 2003 року гостинно відкрилися двері концертного залу КП «Палац дозвілля», який уже декілька років поспіль є однією із головних прикрас Полтави.

Щоденна праця колективу спрямована на створення та підтримку атмосфери затишку та комфорту для того, щоб кожен з полтавців та гостей міста відвідував цей осередок мистецтва та культури знов і знов.

Зовнішній вигляд, вражаючий зал на 1200 місць, оснащений сучасною звуковою й освітлювальною технікою, просторе фойє – усе це складає гідну конкуренцію не тільки кращим залам України, але і Європи.

Архітектурний дизайн та оздоблення фойє першого та другого поверхів відповідає сучасним європейським вимогам , але разом з тим створює незабутній колорит полтавського краю.

Унікальність одного із кращих концертних залів в Україні полягає в правильному акустичному звучанні, досягнутому завдяки ідеальним розрахункам найкращих спеціалістів України та Європи у галузі фізико-акустики.

Технічне оснащення сцени виконано з урахуванням сучасних потреб українських та світових зірок естради та театру.

Яскраві шоу, які відбуваються у «Палаці дозвілля», досягають своєї неповторності завдяки висококваліфікованому використанню спеціалістами закладу найсучаснішого комп’ютерного та електронного обладнання від провідних світових виробників.

Хвилюючим та неповторним був день, коли вперше на сцені концертного залу зазвучала музика. І ось уже більше 10 років полтавці та гості міста мають змогу захоплюватись найкращими шоу українських та світових зірок.

Двері «Палацу дозвілля» завжди відкриті для проведення всіляких конгресів, конференцій, симпозіумів, семінарів, виставок, свят, ювілейних дат.