Управління культури Департаменту культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради

Запрошуємо до театру!

14.07.2021 – 01.12.2021

⭐Театр ім. Я. Орлова це місце де завдяки спільній ідеї об’єднуються усі, незалежно від досвіду, та віку.
Саме тому оголошуємо набір акторів з досвідом, а також тих хто тільки мріє розкрити у собі акторський талант!

????Народний театр ім. Я. Орлова має довгу історію з безліччю постановок та талановитих акторів. 1957року Яків Орлов зі звичайної агітбригади створив театр, який уже у 1965 році отримав звання народного. З того часу колектив невпинно розвивався, з’являлися безліч нових постановок, театр брав участь у різноманітних фестивалях та конкурсах в Україні та в багатьох країнах тоді ще СРСР.

Невпинна праця режисера театру, та його трупи призвела до того, що цей театр був відомий не лише у Полтаві, а й далеко за її межами.

І зараз, після тривалої паузи Народний театр ім. Я. Орлова продовжує свою творчу діяльність, та запрошує до себе тих, хто життя не уявляє без сцени та глядача, хто мріє блищати під світлом софітів, та дарувати зі сцени велике та прекрасне

????⭐Режисер театру Аркадій Кесельман чекає на заняттях кожного. Тож, скоріше телефонуйте за номером +380965327679, та записуйтеся на заняття до того, хто ж з перших років створення театру, безперервно продовжує працювати над його розвитком, зростом та професійністю.

Всі афіші
План роботи
20.09.2021 – 26.09.2021
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті