Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Персональна виставка учениці Полтавської дитячої художньої школи Рибчуновської Єви «На крилах мрії»

17.02.2021 – 14.03.2021

Єва Рибчуновська народилася 18 жовтня 2008 року в творчій сім’ї художника- дизайнера і музиканта. Вже з ранніх років вона виявляла потяг до малювання та впевнено тримала олівець та пензлі у руці.

З 6 років вона займалася у гуртку кераміки, де двічі здобула перемогу в обласному конкурсі" Візерунки фантазії".

У 2017 році вступила до Полтавської дитячої художньої школи, де талант Єві розкрився в повній мірі.

Юна художниця має багатий досвід участі та перемог у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, її малюнки подорожують світом і знаходять прихильників далеко за межами України.

У 2019 році малюнок Єви Рибчуновської, що створювався як навчальне завдання в Полтавській художній школі, став заголовком афіші " На крилах мрії" у місті Квебек, Канада.

У 2020 році Єва стала членом Міжнародної академії літератури та журналістики МАЛІЖ та отримала друге місце в номінації малюнок у Міжнародному фестивалі юних талантів «Рекітське сузірья». Також робота Єви «Черевички для Оксани» виборола перше місце у номінації «Скульптура» на міському відкритому конкурсі «Яскрава гоголівська палітра - 2020» (викладач Ірина Конопля).

А 2021 рік починається з нових досягнень: Гран Прі у міжнародному конкурсі Іспанія – Україна - Ізраїль «Новорічне диво» та перемогами у трьох номінаціях(живопис та графіка - викладач І.Шрамко, декоративно-прикладне мистецтво - викладач І.Конопля) у Полтавському обласному конкурсі "Світ навколо нас".

Єва здобула перший досвід, як художник-ілюстратор, у 2021 році, створивши під керівництвом викладача ПДХШ Ірини Шрамко серію графічних ілюстрацій до літературних творів відомого письменника, заслуженого журналіста України, редактора МАЛІЖ та головного редактора видання «Сузір’я фест» Василя Тарчинця.

Працюючи у різних техніках, Єва надає перевагу графіці, акварельному та олійному живопису. Найбільшою мрією дівчини є робота на відомих кіностудіях світу - малювати фантастичних героїв і переносити їх на екран.

На першій персональній виставці юної художниці у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) ім.М. Ярошенка у залі дитячої творчості імені Саші Путрі представлені роботи, виконані під керівництвом викладачів Полтавської дитячої художньої школи Ірини Шрамко та Ірини Коноплі. Урочисте відкриття експозиції 25 лютого 2021 року. Всі бажаючи мають змогу насолодитися творчістю юної художниці до 14 березня 2021 року.

Всі афіші
План роботи
01.03.2021 – 07.03.2021
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті