Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Традиція літературних ігор

10.02.20, 14:18

Працівники бібліотеки-філіалу №5 для дорослих продовжують традицію літературних ігор для поважних користувачів. З огляду на успіх першої гри - «Допоможіть книзі знайти свого автора», цього разу в бібліотеці створили вже ігрову зону «Літературний простір».

«У такий спосіб ми ненав’язливо рекомендуємо літературу», - пояснює завідувачка бібліотеки Ірина Бочкова.

Читачам пропонується три літературні гри. Перша – «Хвилинка ерудита». До прізвища письменника треба додати його ім’я. Завдання другої гри – відгадати назву твору за ключовими словами. Для підказки в ігровій зоні виставлені деякі книжки, але не всі, про які йдеться. Тут, наприклад, представлені найвідоміші твори української та зарубіжної літератури: Івана Котляревського, Павла Загребельного, Ліни Костенко та інших відомих письменників. «Зашифровані» в грі книжки «Пригоди Тома Сойєра» Марка Твена, «Марія» Уласа Самчука, «Розвіяні вітром» Маргарет Мітчелл, «Вій» Миколи Гоголя, «Тореадори з Васюківки» Всеволода Нестайка та ін.

Третя гра під назвою «Встановіть відповідність» - на знання античної літератури. Треба підібрати серед надрукованих на папері слів ті, які характеризують риси героїв книг. Наприклад, Пенелопа – вірна дружина, та ін. «Найбільше труднощів викликає антична література»,- розповідає Ірина Бочкова. «Тому,- каже вона,- ми пропонуємо перечитати твори античних авторів, відновити призабуті знання».

Всі новини
План роботи
06.07.2020 – 12.07.2020
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті