Управління культури
виконавчого комітету Полтавської міської ради

Опитування мешканців Полтави "Рівень задоволеності сферою дозвілля та культурного відпочинку у міста Полтава"

15.10.19129

Культурне життя займає важливе місце в економічному розвитку міст. Від того, наскільки цікавим та насиченим є культурне життя міста, залежить відчуття щастя кожного жителя, гостя, відвідувача. Культура сьогодні дає все більше можливостей заробляти гроші.

Полтава має колосальну скарбницю духовної, культурної, архітектурної та історичної спадщини, яка потребує збереження та догляду; природні перлини, що вимагають дбайливого відношення та раціонального використання. Наразі місто має розробити комплексну Програму розвитку культури та мистецтва на період до 2024 року, завдяки якій Ви зможете якісно проводити своє дозвілля з родиною, з друзями, з дітьми, зможете не тільки комфортно відпочивати, а й розвивати нові навички, долучатись до музики, літератури, мистецтва, розширювати обрії творчості та, можливо, використовувати бізнесові можливості, які дають сьогодні креативні та культурні індустрії.

Від вашої думки залежить наповнення цієї Програми - що саме потрібно Вам, як забезпечити покращення існуючої інфраструктури, яких заходів вимагає сьогодні місто, що Ви хотіли б бачити у місті через декілька років, щоб впевнено називати Полтаву національною платформою української культури, містом здорового способу життя, містом духовної енергії прадідів….

Просимо Вас відповісти на питання, щоб якомога краще зрозуміти Ваші потреби та урахувати Ваші пропозиції в новій Програмі розвитку культури та мистецтва на період до 2024 року.

Дякуємо за вашу думку!


Всі новини
План роботи
27.01.2020 – 02.02.2020
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради