Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

27.11.20, 13:29

Інноваційні технології в музеях міста Полтави

Технології, які радикально поліпшують можливості розкриття сенсу музейної експозиції в усьому світі називаються – інноваційними.В умовах адаптивного карантину Музей історії Полтавської битви пішов саме по цьому шляху – запровадження і удосконалення кращих зразків інноваційних технологій в музейному просторі.

27.11.20, 09:04

І пам’яті свічка не згасне

Голод на Україні – одна з найболючіших, найтрагічніших сторінок в історії українського народу, яка сколихнула не тільки українців, а й громадськість усього світу. Це страшне лихо, коли кривава безжалісна коса скосила більше 10-ти мільйонів наших співвітчизників. Немає найменшого сумніву в тому, що це був свідомо спланований комуністичним сталінським режимом геноцид, який супроводжувався масовими репресіями проти державного, духовного, інтелектуального й творчого проводу української нації.

27.11.20, 08:06

Полтава — місто видатних людей. Паісій Величковський

Майже неможливо перерахувати, скільки культурних, громадських, церковних діячів дала світу щедра Полтавщина. І серед них однією із найяскравіших зірок сяє ім’я Святого Преподобного Старця Паісія.

26.11.20, 15:10

Дитячий інтернет-конкурс малюнків «Мій світ — без насильства»

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради оголошує Дитячий інтернет-конкурс малюнків «Мій світ – без насильства».

Конкурс проводитиметься з 25 листопада по 10 грудня 2020 року.

26.11.20, 15:05

Увага! Запрошуємо взяти участь у дитячому онлайн-конкурсі аматорських відеороликів «STOPбулінг»

Департамент культури, молоді та спорту Полтавської міської ради запрошує всіх бажаючих дітей, які проживають в Полтавській ОТГ, взяти участь в дитячому онлайн-конкурсі аматорських відеороликів «STOPбулінг», що проводиться в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

26.11.20, 10:01

Поради щодо читання книг

«… ми зможемо вaм допомогти, якщо вaм хочеться прочитaти хорошу книгу зaрaди розуміння. Відповідно, нaшa темa – мистецтво читaти хороші книги, якщо ви прaгнете глибокого розуміння» (Мортімер Дж. Aдлер)

Прaцівники бібліотеки-філіaлу №5 підготувaли для вaс топ-8 порaд, як читaти більше, крaще і чaстіше.

26.11.20, 08:53

Запалим свічку, хай зігріє душі усіх, кого забрав Голодомор

Літопис буття нашого народу зберігає пам’ять про багато історичних подій, як славетних, так і драматичних. Однією з найбільш жахливих трагедій для України став Голодомор 1932-1933 років.

Голод – це не тільки смерть, а й духовна руїна. Голодомор був засобом для винищення, упокорення всього українського селянства, насадження йому бездуховності. Голодомор приніс не тільки страждання і мученицьку смерть. Він приніс на українську землю страх, який до цих пір живе серед нас. Тільки правда про геноцид українського народу і пам’ять про кожного невинно убієнного може звільнити націю від цієї важкої спадщини.

26.11.20, 08:26

Спогади, які закарбувалися в пам’яті назавжди

Патріарх української прози і духовний батько «шістдесятників», Анатолій Дімаров – улюбленець читачів. Він приправляв свої твори спеціями гумору і уникав захмарного пафосу, навіть оповідаючи драматичні події, свідком яких був. Але то не від легковажності. Навряд чи хто звинуватив би у легковажності автора, який за радянської влади наважився підступитись до теми голодомору і примусової колективізації. А в зрілі роки автор створив пронизливу збірку «Прожити й розповісти», де згадує як радісні так і сумні сторінки свого життя.

25.11.20, 10:00

Чому листя змінює колір? Нове відео з дитячого креативного простору «B-Zone»

Вітаємо! Ось і новеньке відео з дитячого креативного простору Бізон, що знаходиться у нашій Полтавській бібліотеці для дітей №9, який створений за підтримки Міжнародного Фонду Відродження та у співпраці з ГО Промінь Світла Полтавщини.

25.11.20, 08:39

Парасолькою вкриваюсь від дощу

Дощ і холод безсоромно втручаються у наше життя, все більше нагадуючи, хто восени хазяїн… Кажете, почався осінній дощ? Жаль, що ми не португальці, які просто моляться на дощ! Адже саме там, дощ є поважною і законною причиною не виходити на роботу. Ну а нам залишається брати парасольку і захищатися від нього.
Сторінки:  
План роботи
16.11.2020 – 22.11.2020
Афіша
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті