Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Новини

Сторінки:  

06.04.2036

Полтавська дитяча художня школа продовжує працювати дистанційно

Сьогодні хочемо поділитися гарною новиною. Вітаємо Ірину Мотилевич та Лідію Орел з нагородами Всеукраїнського конкурсу "Слобожанські візерунки". Ліногравюра Ірини Мотилевич посіла 3 місце у ІІІ Всеукраїнському відкритому конкурсі-виставці декоративно-прикладного мистецтва "Слобожанські візерунки" 2020 в номінації "Образотворче мистецтво". А триптих "Гадяцькі гуляночки" викладача Лідії Орел посів друге місце у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво".

06.04.204

Карантин з користю!

Пропонуємо пригадати та переглянути архівні відеозаписи виконань колективів та музикантів! Слухайте та переглядайте за посиланням!

03.04.205

Кращі книги за версією The New York Times

Бібліотека-філіал №4 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи підготувала віртуальну виставку

"Кращі книги за версією The New York Times"

27.03.205

Дистанційний Міжнародний фестиваль мистецтв «Кришталева мрія»

15 березня 2020 року колективи та окремі виконавці Полтавської міської школи мистецтв "Мала академія мистецтв" імені Раїси Кириченко взяли участь у дистанційному Міжнародному фестивалі мистецтв «Кришталева мрія».

20.03.2047

Полтавська дитяча художня школа звітує про перший тиждень дистанційного навчання з 16  — 20 березня на карантині

Педагогічний колектив активно працює з учнями та їх батьками через групи у Viber та Facebook

12.03.2044

«... ти для мене совість і закон» до 206-ої річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

З нагоди відзначення 206-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка у Полтавському літературно-меморіальному музеї І. Котляревського 10 березня 2020 р. відбувся літературно-музичний вечір “...ти для мене совість і закон”.

12.03.20116

«Весняні мелодії»

До Полтавського літературно-меморіального музею В.Г.Короленка 11 березня завітали учні Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки» ім. Софії Русової Полтавської обласної ради на концерт учнів та викладачів струно-смичкового та фортепіанного відділів Полтавської дитячої музичної школи №1 імені П.І. Майбороди «Весняні мелодії».

12.03.2086

Шевченко з нами — сьогодні і завжди

На честь 206-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, велетня духу і співця народної свободи, у бібліотеках міста користувачам запропонували низку заходів, які відрізняються неординарністю і творчим задумом.

10.03.2056

З нагоди 206-річниці від дня народження Тараса Шевченка

6 березня у Полтавському літературно-меморіальному музеї В.Г.Короленка з програмою «Наш Шевченко», виступали театрали зразкового театрального колективу «Полтавські балаболки» Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Р. Кириченко, керівник Світлана Долженко

10.03.2047

У Полтаві до 1 травня приймають подання на номінантів щорічної міської премії імені Самійла Величка

У справі духовного розвитку нашої держави особливо актуальним є пропагування кращих культурних надбань України, і в цій скарбниці духовних цінностей чільне місце займає Літопис Самійла Величка

Сторінки:  
Афіша
Закони України
Сторінка кадровика
Полтавська міська рада
Міністерство культури України
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради