Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Майстерклас мисткині та фотохудожниці Ельвіри Дутової


19 квітня 2026 року в Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбувся майстерклас мисткині та фотохудожниці Ельвіри Дутової.

Захід пройшов у межах проєктів «Життя між сиренами», «Діти в музеї» та «Сімейна неділя» і був організований для родин внутрішньо переміщених осіб з нагоди Дня поезії і творчого мислення.

Учасники мали змогу зануритися у світ творчості, експериментувати з образами, формами та емоціями, а також відкрити для себе нові способи самовираження. Майстерклас поєднав візуальне мистецтво з поетичним мисленням, створивши атмосферу натхнення, відкритості та внутрішньої свободи.

Подія стала ще одним кроком у підтримці родин, які потребують особливої уваги, та підтвердила, що мистецтво здатне об’єднувати, зцілювати й надихати навіть у складні часи.