Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

ДИСТАНЦІЙНА РОБОТА: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ

28.04.2020 – 01.09.2020

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства і, головне, влади - до пробле­ми безпеки людини на робо­чому місці, відзнача­ють Всесвітній День охорони праці. Це свято започаткувала Міжнародна організація праці (МОП), яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві. Одним з головних аспектів цієї роботи є розробка заходів щодо зниження рівня смертності на виробництві.

Святкування дня охорони праці вперше відбувалося в 2003 році, але ще в 1989 році американські і канадські робочі відзначали День пам’яті на честь загиблих на робочому місці. Після цього подібні заходи організовувалися по всьому світу.

А сьогодні весь світ перебуває у стані великої небезпеки через пандемією COVID-19. З 12 березня 2020 року введено низку заходів для мінімізації поширення коронавірусу територією України. Сповільнити поширення коронавірусу ми можемо разом, тому нагадуємо головні правила:

- залишайтеся вдома

- регулярно мийте руки з милом

- уникайте контактів

- надівайте захисну маску, якщо виходите на вулицю

- допомагайте тим, хто цього особливо потребує

- працюйте дистанційно

В Україні у зв’язку з необхідністю обмежувальних заходів через коронавірус запроваджено дистанційну роботу, що є новим режимом праці. І хоча робоче місце визначається за місцем проживання, про правила безпечної праці забувати неможна. Інженером з охорони праці розроблені «Рекомендації по заходах безпеки при виконанні працівником дистанційної роботи (віддаленої роботи)», які стануть в нагоді всім, хто на даний час працює дистанційно. Ознайомитися з ними можна за посиланням https://cbs.poltava.ua/index.php/bibliotechnomu-fakhivtsiu/2964-rekomendatsiji-po-zakhodakh-bezpeki-pri-vikonanni-pratsivnikom-distantsijnoji-roboti-viddalenoji-roboti

Всі афіші
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради