Управління культури Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради

Бібліофорсаж "Будь обережним на дорозі"

12.06.2020 – 01.10.2020

Необхідність популяризації Правил дорожнього руху, особливо серед дітей, завжди є актуальною, адже цього вимагає саме життя. Як свідчить статистика, в Україні щоденно під колесами автомобілів гине одна дитина, а пошкоджень зазнає така кількість, яка могла б скласти цілий клас. Як правило, в дорожніх пригодах найчастіше страждають непідготовлені до життя, довірливі, недосвідчені або самовпевнені діти, які, зазвичай, жодного разу не знайомились з Правилами дорожнього руху.

Безперечно, Правила дорожнього руху необхідно вивчати з дитинства. Ці знання допомагатимуть кожному уникнути неприємностей, які можуть трапитись на вулиці, а іноді й врятувати життя. Розповідати дітям про значення дороговказів, особистим прикладом привчати їх змалечку поважати та дотримуватись Правил дорожнього руху – це, перш за все, обов’язок батьків, бо від цього може залежати здоров’я, а інколи, власне, й життя дитини, що тільки-но починає пізнавати світ.

У літню пору діти проводять на вулиці більшу частину дня. Ще більш охоче батьки будуть відпускати своїх дітей на свіже повітря після тривалого "домашнього ув’язнення" на карантині. Перш ніж відправляти своїх дітей, в тому числі й підлітків, самостійно гуляти на вулицю, зайвий раз нагадайте їм правила безпеки на дорозі.

Всі афіші
План роботи
21.09.2020 – 27.09.2020
Шукайте нас у соцмережах
Закони України
Полтавська міська рада
Веб-портал відкритих даних
Полтавської міської ради
Міністерство культури та інформаційної політики
Український інститут
національної пам'яті